Neler yeni

ByMrNz

Aileden Biri
Private Server Sahibi
Aileden Biri
Captain
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Forex
Soyad
Discord
a7tsxyn.png

l0zmrfk.png

3qhsadt.png

Son düzenleme:

AkinErkut

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Akın
Soyad
Erkut
Discord
Buranın editörü BySagarD ise mokoko :D 1 haftada gg xd

ByMrNz

Aileden Biri
Private Server Sahibi
Aileden Biri
Captain
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Forex
Soyad
Discord
Buranın editörü BySagarD ise mokoko :D 1 haftada gg xd
Editörüde benim oyun sahibide. Birçok projeye imza attım son zamanlarda. Minimum 4 ay açık kalıyor oyuncu olduğu sürece en az 1 sene gidiyor. Yorum yaparken kişi ve kişileri araşıtıp yorum yaparsanız sevinirim.

harunk

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Harun
Soyad
Kerse
Discord
1. Uniquelerin görüntüsü berbat ötesi.
2. HWT görseli eski köy sroya ait bir görsel.
3. Daha kötü bir grafik tasarım olarak tanıtım görseli olamazdı.

ByMrNz

Aileden Biri
Private Server Sahibi
Aileden Biri
Captain
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Forex
Soyad
Discord
1. Uniquelerin görüntüsü berbat ötesi.
2. HWT görseli eski köy sroya ait bir görsel.
3. Daha kötü bir grafik tasarım olarak tanıtım görseli olamazdı.
Görselle mi oyun oynayacaksın hocam sen ?

PFF

Aileden Biri
Private Server Sahibi
Captain
Ülke
TÜRKİYE
Ad
.
Soyad
.
Discord
Editörüde benim oyun sahibide. Birçok projeye imza attım son zamanlarda. Minimum 4 ay açık kalıyor oyuncu olduğu sürece en az 1 sene gidiyor. Yorum yaparken kişi ve kişileri araşıtıp yorum yaparsanız sevinirim.
hacı bunlarda oyun açıyor ya 7 haziranda ondan. saldıracak konu arıyor. konuya bak zaten kendi kendine cevap verdiğini görürsün. gm olacak buda orada. normalde eleştiri yapmaya geldim ama şunun bu yorumunu görünce bunu yazmazsam olmaz dedim. amonra açacak bunlar 7 haziranda 110cap ondan böyle her konuya saldırırlar artık :D eleştireceğim konu şu 18 yıldır demişsinizde. fotoğrafa bakınca 18 yıllık sro gözümde oluşmadı. 35+ olarak ben yazsam neysede sen nasıl 18 yıldır srodasın onu anlamadım. hadi onu geçtim element sistemi 110 cap te yoktu. stone geldi oyuna. şimdiki sro kitlesinin %80 i bilmez elementten stone yapmayı. yapsa bile %10 20 30 yanma değerlerinden bi haber. stone oluşturup %0 yanma oranına sahip olacaksa amenna ama, saçma bi eklenti olmuş. wizden başka race bilmeyen bir sro kitlesine karşı element sistemi ve 110 capte element olması biraz tuhaf. konu görseli aşırı büyük ve tamamen hızlıca bakıp geçtim bildiğimiz standart 110 cap işte. oynayacağımız bir oyun arıyordum ekip adına ama burasıda tatmin etmedi bizi. dedim ya akının yorumunu görünce yazmak istedim fikirlerimi. yoksa herkesin kendi oyunu bizi bağlamaz. biz en fazla bir oyuncu olarak eleştiririz veya bakar çıkarız. birde tabi 1x seven ve "pc de yoğun vakit geçirenler" için birebir güzel sw olmuş.

ByMrNz

Aileden Biri
Private Server Sahibi
Aileden Biri
Captain
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Forex
Soyad
Discord
hacı bunlarda oyun açıyor ya 7 haziranda ondan. saldıracak konu arıyor. konuya bak zaten kendi kendine cevap verdiğini görürsün. gm olacak buda orada. normalde eleştiri yapmaya geldim ama şunun bu yorumunu görünce bunu yazmazsam olmaz dedim. amonra açacak bunlar 7 haziranda 110cap ondan böyle her konuya saldırırlar artık :D eleştireceğim konu şu 18 yıldır demişsinizde. fotoğrafa bakınca 18 yıllık sro gözümde oluşmadı. 35+ olarak ben yazsam neysede sen nasıl 18 yıldır srodasın onu anlamadım. hadi onu geçtim element sistemi 110 cap te yoktu. stone geldi oyuna. şimdiki sro kitlesinin %80 i bilmez elementten stone yapmayı. yapsa bile %10 20 30 yanma değerlerinden bi haber. stone oluşturup %0 yanma oranına sahip olacaksa amenna ama, saçma bi eklenti olmuş. wizden başka race bilmeyen bir sro kitlesine karşı element sistemi ve 110 capte element olması biraz tuhaf. konu görseli aşırı büyük ve tamamen hızlıca bakıp geçtim bildiğimiz standart 110 cap işte. oynayacağımız bir oyun arıyordum ekip adına ama burasıda tatmin etmedi bizi. dedim ya akının yorumunu görünce yazmak istedim fikirlerimi. yoksa herkesin kendi oyunu bizi bağlamaz. biz en fazla bir oyuncu olarak eleştiririz veya bakar çıkarız. birde tabi 1x seven ve "pc de yoğun vakit geçirenler" için birebir güzel sw olmuş.
değerli yorumun için teşekkürler

worthlessman

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
hasan
Soyad
hasan
Discord
Oyun başında specialden gold bug yaptılar düzeltme şekilleri herekesin goldunu 2b ye çektiler,
Eventin birinden hammer gitti çarlara uniqlere tek atıyordu
Sp reset scrolla millet ff geziyordu herkesin spsini sıfırlayıp 200k ya çektiler(sp kasanlar gg)
Oyun başı pc limit 2 dediler engelleyemedikleri için millet 3 çar açıp kastı sonradan limit yükselttiler 2 çar kasanları mağdur ettiler.

Güzel sistem Kötü yönetim. Tavsiye edilmez.