Neler yeni

JoymaxTR - Reklam Kuralları

admin

Joymax Family
Forum Yöneticisi
Aileden Biri
Joymax Amiral
Katılım
5 Şub 2021
Mesajlar
88
Tepkime puanı
29
Puanları
118
Ülke
TÜRKİYE
Ad
JoymaxTR
Soyad
Family
Discord
JoymaxTR#7857
JoymaxTR - Reklam ve Forum Hizmetleri

Tüm üyelerin kuralları okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması ya da kurallardan haberdar olunmaması, kuralları ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Kural listesi dönem dönem güncellenir ve üyeler periyodik olarak kural listesini gözden geçirmelidirler.

Forum üzerinde açılan konulardan ve konuşulan mesajlardan öncelikle konu ve mesaj sahipleri sorumludurlar. Forum yöneticileri başkalarının konu veya mesajlarından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı her hangi bir şikayet durumnunda, yetkililer iletişime geçip savcılık belgesi veya dava belgesi iletildikten sonra kaldırılmasını talep ettiğinde düzenlemeler sağlanacaktır.

Yasa dışı herhangi bir içeriği forumda yayınlamak kesinlikle yasaktır. Yasa dışı yazılım warez, null, crack, serial vb. ve müzik mp3, video klip vb. paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir.
Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı tamamen yönetime aittir.


Her ne kadar forum yöneticileri veya moderatörleri tüm mesajları kontrol ederek uygunsuz mesajları ayıklayıp silmek için çalışsalar da yinede tüm mesajları incelemek bizim için imkansız olabilir.

Forum ile ilgili tereddüte düştüğünüz, sormak istediğiniz ya da şikayetçi olduğunuz bir konu olduğunda, foruma yazmak yerine Bize Ulaşın formunu kullanınız.
Kurallara uymayan üyelerin mesajları, konuları uyarı yapılarak yada yapılmadan silinir/taşınır/düzenlenebilir. Uyarılara rağmen kuralları ihlal eden üyelerin hesapları iptal edilir ve siteden uzaklaştırılırlar.

Türkiye Cumhuriyeti ve İslamiyet karşıtı tüm materyallerin kullanımı yasaktır (Yazı, sembol, resim, ses dosyası, video, flash animasyon...).

Ayrımcılığa neden olabilecek, özellikle de siyasi ve dini içerikli tartışmalarda bulunmak yasaktır.

Forumda tartışma çıkarılması kesinlikle yasaktır. Uyarılar dikkate alınmalıdır.

Reklam yaparcasına forumda dikkat çekecek şekilde forum yada web sitelerinin linkini yayınlamak yasaktır. Diğer şekillerde linkleri paylaşmanızda sakınca yoktur.

Böyle bir ortamda yapılmaması gereken herhangi bir şeyi yapmak; özellikle mesaj sayısı artırmak için art arda, gereksiz yere, boş içerikli mesajlar göndermek yasaktır. Bir uyarı almaksızın cezalandırılabilirsiniz.

Bazı forum ve alt forumların kendilerine özgü kuralları ya da dikkat edilmesi gereken noktaları vardır. O forumlara mesaj gönderilmeden önce bu kurallar okunmalıdır. Sabitlenmiş tüm konulara göz atmanız önerilir.
 
Üst