Neler yeni

Private Server Bölüm Kuralları

admin

Joymax Family
Forum Yöneticisi
Aileden Biri
Joymax Amiral
Ülke
TÜRKİYE
Ad
JoymaxTR
Soyad
Family
Discord
JoymaxTR#7857
JoymaxTR Ailesi Merhabalar,

Private Server Tanıtımları Bölümünde reklam veren herkes aşağıdaki bölüm kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Forum Kuralları Çiğnerseniz Sonuçları ne olur ?

Bilerek veya bilmeyerek, farkında olmanız veya olmamanız farketmeksizin kuralları çiğnerseniz ilk olarak konunuz silinir.

Bazı Silinen Konular veya cezalarda Forum yöneticileri insiyatif kullanarak cezayı kaldırabilir veya azaltabilir.

Konu Silinme veya cezalandırılma gibi işlemlerde forum yöneticilerine karşı gösterilen tavır ve kelimelere bağlantılı olarak üyelikleri silinebilir ve kara listeye alınır.

Kara Listeye alınan müşteriler ücretli ücretsiz ve o server ismi kesinlikle reklam vermesine izin verilmeyecektir.

Silinen Konuların Geri Dönüşü olmayacağına ancak bu dönüşün yönetim insiyatifine bağlı olarak gelebileceğini bildiririz.

Forum Kullanıcılarının yaptıkları hataları geri alması veya özür dilemesi bir şey ifade etmemektedir açılan konu veya reklam geri gelmeyecektir.

Forum Yöneticileri Tarafından paylaşılan kuralların doğrultusunda bu yasakları çiğneyen müşterilerin ücret iadesi kesinlikle mümkün değildir.

Server Tanıtım Bölümü Kuralları (Bölümde Konusu Olanlar veya Yeni Konu Açacaklar İçin):

Bu bölüme normal konu açmak ücretsizdir. Ücretli konunun 2 çeşidi bulunmaktadır.

1. Sitenize JoymaxTR logosu koymanızın zorunlu olduğu çeşit (50 TL) Sabit Konudur.

2. Sitenize JoymaxTR logosu koymanızın zorunlu olmadığı çeşit 100TL Global Konudur Renkli Başlıklar Kullanabilirsiniz.

3.Forum Banner 468x60 Banner Ücreti 150TL'dir.

4. Konunuz açıldıktan bir süre sonra eğer serveriniz kapanırsa ve sitenize uzun süre erişim sağlanamazsa konunuz silinecektir.

5. Açtığınız konuların içeriğini serverinizde yaptığınız yenilikler ve değişikliklere bağlı olarak düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

Fakat Mevcut serverinizi sıfırlayıp yeni bir isimle tanıtımı ve konu başlığını düzenleyerek reklamlarınızı düzenleyemezsiniz bu yüzden açacağınız oyunun ismine konu başlığına lütfen dikkat edin.

Bu Bölümde Açılan her server konusu reklamı sadece o server ismine aittir değiştirme yapılamaz.

4. Konunuza iftira, hakaret, küfür, küçük düşürücü, rencide edici, karalayıcı, suçlayıcı, genel ahlak edep ve forum kurallarını ihlal niteliğinde yazılan mesajları bizimle iletişime geçerek sildirebilirsiniz.

Lütfen olumsuz yorum & eleştiri ve iftirayı birbirine karıştırıp bizden konu temizlemesi istemeyiniz.

Eğer olumsuz yorum ve eleştiriye açık değilseniz ve kabul etmiyorsanız konunuzu kilitleyin, eğer konunuzu kilitlemiyorsanız gelebilecek bütün olumlu ve olumsuz eleştiri ve yorumları kabullenmelisiniz ve silinmelerini talep edemezsiniz.

5. Yaptığınız her ödeme için sadece 1 konu açabilirsiniz, birden fazla konu açamaz, açılmasını talep edemezsiniz. Ayırca konunuz açıldığı andan itibaren bu hakkınızı kullanmış olursunuz.

Konu açıldıktan 1 dakika sonra bile serveriniz kapanır, server açmaktan vazgeçer veya herhangi başka bir sorun yaşarsanız yerine başka bir konu açmayı veya ücret iadesi talep edemezsiniz.

Kısacası konu yayına alındıktan sonra ne kadar süre geçtiğine bakılmaksızın bu işlemin iptali, geri dönüşü veya iadesi olmayacaktır.

6. Konuda tanıtımı yapılan serverin websitesinde veya clientinde virüs, tojan veya benzeri zararlı birşey var ise 1 kere uyarılacaksınız, uyarıyı görmezden gelirseniz konunuz mazeret kabul edilmeksizin geri dönüşü olmamak üzere silinecektir.

7. Konum sürekli üste kalsın ücreti ne ise verelim gibi teklifler kesinlikle teklif etmeyin. Açtığınız Konularınıza ek üyelik açıp yorum yaparak veya botlama kullanarak spamlama veya yükseltme kesinlikle yasaktır bu davranışlara uyulmaz ise konunuz silinir ve geri iadesi talep edilemez.

8. Server tanıtım konularınız, server isimleriniz, server site linkleriniz sadece Private Server Tanıtım Bölümünde paylaşılabilir, forumun diğer hiç bölümünde server ismi, server linki vb şeyler yazıp tanıtım yapamazsınız, yaparsanız konunuz silinir ve forumdan süresiz uzaklaştırılırsınız.

9. Üzerinde server adı bulunan (içinde server adı geçen) veya bir serveri tanıtan herhangi bir görseli & yazıyı imzanızda, avatarınızda, profildeki server (oyun) kısmında veya nerden yazan kısımda kullanamazsınız. Bunu yaptığınız takdirde üyeliğiniz sınırsız olarak kapatılacak ve forumdaki konunuz silinir.

10. Açacağınız server tanıtım konularında sadece serverinize ait panelinizin resmi website adresini ve resmi facebook sayfası linkini, logosunu ve görsellerini verebilirsiniz.

Bunların dışında bir sunucu firmasının, birlikte çalıştığınız başka bir site veya forumun linkini, logosunu veya görselini paylaşmanız kesinlikle yasaktır.

Bu gibi şeylerin paylaşılması durumunda üyeliğiniz durdurulup konunuz silinecektir.

11. Konu başlıkları sürekli değiştirilebilecek bilgiler değillerdir.
O nedenle lütfen kendinize baştan sonradan değiştirme zorunluluğu olmayacak kalıcı bir başlık belirleyiniz, çünkü sonradan başlık değiştirme gibi bir imkanınız olmayacaktır.

12. Aktif Olmayan veya Yönetimi Tarafından Kapatılan Serverlar "Kapanan Serverlar" bölümüne taşınır ve arşivlenir.
Hiç bir serverin konusunun silinmesi talep edilemez bu yöndeki talepler dikkate alımayacaktır.
Bu bölüme taşınan konuların daha sonra geri getirilmesi, silinmesi veya üzerinde düzenleme yapması mümkün değildir.

13. Bu kurallar bu bölüme sabit başlıkta büyük harflerle herkesin göreceği şekilde açılmıştır.
Kuralları görmedim, bilmiyordum, neden uyarmadınız gibi mazeretleri kabul etmiyoruz.
Bu bölüme reklam vermek isteyen forum üyeleri bu kuralları bulup okumakla ve gerekliliğini yerine getirmekle yükümlüdür.

Kurallarımız 13 maddeden oluşmaktadır ileride gerek duyulması durumunda bu kurallara yeni kurallar ekleme, çıkarma ve düzenleme hakkını JoymaxTR her zaman saklı tutar.
Bu bölüme reklam verenlerin ilerde olabilecek kural güncelleme veya yeni kural eklenme durumlarına karşı konuyu düzenli olarak takip etmelerini ve kuralların gerekliliklerini yerine getirmelerini öneriyoruz.​