Neler yeni

Sword

Aileden Biri
Private Server Sahibi
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Emre
Soyad
KILIÇ
Discord
TANITIM1.png

TANITIM2.png TANITIM3.png TANITIM4.png TANITIM5.png
TANITIM6..png

TANITIM7. kopya.png

TANITIM8..gif

TANITIM9.png

Celesta

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
naz
Soyad
celasta
Discord
Özellikle şunu belirtmek isterim kaçkere server açtınız herdafasında pay ingame verdiniz parayı bulup 2 haftada oyunu kapatıp gidiyorsunuz ve hep aynı isimde açıyorsunuz kendinizi büyük servermış gibi görüyorsunuz bence artık size gerekeni silkroad oyuncuları göstermesi lazım şimdi diceksinki yok biz ingame vermiyoruz kanıt çok isterseniz sword online pişmanlıktır mafia Guild masterı

• Like
Tepkiler: PFF

Sword

Aileden Biri
Private Server Sahibi
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Emre
Soyad
KILIÇ
Discord
Yani dediğiniz gibi hep aynı isimde açıyoruz Pahalıyız, İtem Satışlı Sw, ve 120 capde 3500+ Playeremız var. Kendi halimizde mutluyuz çok zorlarsanız 80-90-100-110 oralarada gelir aklınızı alırız . Guild mastereymış.

Promaker

Aileden Biri
Private Server Sahibi
Aileden Biri
Captain
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Tuna
Soyad
Öner
Discord
Özellikle şunu belirtmek isterim kaçkere server açtınız herdafasında pay ingame verdiniz parayı bulup 2 haftada oyunu kapatıp gidiyorsunuz ve hep aynı isimde açıyorsunuz kendinizi büyük servermış gibi görüyorsunuz bence artık size gerekeni silkroad oyuncuları göstermesi lazım şimdi diceksinki yok biz ingame vermiyoruz kanıt çok isterseniz sword online pişmanlıktır mafia Guild masterı
Ne anlatıyosun bro sen hayal dünyasında falan mısın ?
Sword Online her açıldığı sezon 3 4 ay minimum oynatan bir oyun. Başka oyunlarla veya kişilerle karıştırmayın.