Neler yeni

MySro

Aileden Biri
Private Server Sahibi
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
MySro
Soyad
Discord

MySro 120 Cap PvP Server ile Sizlerin Karşınızdayız.
MySro Uzun Soluklu Oyun içerisinde Kervan veya Etkinliklere Katılarak eğlenebileceğiniz bir oyun sunmak amacıyla kurulmuştur.
Sizde Aramıza Katılmak için hemen tanıtım konumuzu okuyup discord kanalımıza katılabilirsiniz.

MySro Başlangıç Itemleri görsel ile birebir aynıdır.
Başlangıçta Verilen Premium Godbless ve Buffların Oranları Market Ürünlerine istinaden fiyatları düşüktür.

Silkroad Serverlerinde en çok rastlanan şikayetlerden biri olan mob slot sorununu sizler için çözüyoruz.
Samarkand Alexandria ve Baghdat tüm haritalarına 120 Level Moblar eklenmiştir.
Tüm moblardan coin aynı oranla eklenmiştir.

MySro'da toplamda üç adet Coin tipi bulunmaktadır bunları sizler için sıralıyoruz.
1 : Event Coin adı üstünde olduğu gibi eventlerden veya oyun içerisinde ki özel canavarlardan düşmektedir.
2 : Gold Coin oyun içerisinde ki market ürünlerinin bir kısmını bu coin tipini biriktirerek alabilirsiniz Gold Coin npc'de gold ile satılmaktadır.
3 : Mob Coin yine aynı şekilde adı üstünde olduğu gibi moblardan düşmektedir bu coin ile scroll veya ek malzemeler alabilirsiniz.

MySro'da Magic Pop bir başka !
Magic Pop Uniquelerden veya etkinliklerden kazanabilirsiniz.
Magic Pop'da +10 Adv SS Grade Devil veya Özel NPC'de bulunmayan dressleri elde edebilirsiniz.
Bilgilendirme : SS Grade Devil Sadece Magic Pop'dan elde edilmektedir.

Kervan Sisteminin Silkroad oyuncusunun vazgeçilmezi olduğunu hepimiz biliyoruz.
MySro'da Kervan çekerek gold coin alabilir bu gold coinler ile market ürünlerini satın alabilirsiniz.
Nerede Play2Win Orada MySro Oyuncusu !

MySro Special Job Suitleri sizleri Job eğlencesinde daha bir üst seviye çıkarmak için eklenmiştir.
Job Suitler NPC'de Gold Coin ile veya Job 7 Level olduğunuzda ödül olarak Job Box'dan çıkarma şansı elde edebilirsiniz.

Unique Nerede MySro Oyuncusu Orada !
Normal Uniqueler oyun içerisinde STR / INT olarak eklenmiştir bu sayede tüm taraflar için dengeyi sağlıyoruz.

Tiger Girl : Event Coin 1x %30 - Magic Pop 1x %20 - Hwan Potion %30 - Global %10

Cerberus : Event Coin 1x %30 - Magic Pop 1x %20 - Hwan Potion %30 - Global %10

Captain Ivy : Event Coin 1x %40 - Magic Pop 1x %30 - Hwan Potion %40 - Global %20

Uruchi : Event Coin 1x %40 - Magic Pop 1x %30 - Hwan Potion %40 - Global %20

Isyutaru : Event Coin 1x %50 - Magic Pop 1x %40 - Hwan Potion %50 - Global %30

Lord Yarkan : Event Coin 1x %70 - Magic Pop 1x %50 - Hwan Potion %70 - Global %30

Demon Shaitan : Event Coin 1x - Magic Pop 1x %50 - Hwan Potion 1x - Global %50

Special Uniqueler MySro'nun efsane Uniqueleri oyun içerisinde haritaya özel olarak eklenmiştir.
Special Uniqueler oyun içerisinde rekabet olması amacıyla STR / INT olarak eklenmiştir sizler için tüm tarafları düşünüyoruz.

Special Unique : TL Coin %20 - Magic Pop 2x - Hwan Potion 3x - Event Coin 5x - Global Chatting 1x

Hey Job Macerasının bu kadar kısa süreceğini düşünmüyordunuz herhalde.
MySro'da Job Cave haritasına Jangan üzerinden özel teleport ile direkt job cave içerisine teleportla gidebilirsiniz.
Job Cave Uniqueler STR / INT olarak ikiye ayırdık tüm taraflar için güzel bir eğlence olacağını söylemeliyiz.

Job Cave : TL Coin 5x - Magic Pop 5x - Hwan Potion 15x - Event Coin 15x - Global Chatting 5x

Job Eğlencesinde Durmak Yok Job Garden'a bayılacaksınız !
Garden'da Toplam üç unique çıkmaktadır.
Kidemonas INT / Khulood STR / Giant Owerlord ise tüm oyuncuların saldırı yapabileceği şekilde dizayn edilmiştir.
Garden Gün içerisinde belirli saatlerde açılacaktır garden saatlerini event schedule bölümünden takip edebilirsiniz.

Job Garden : TL Coin 5x - Magic Pop 5x - Hwan Potion 15x - Event Coin 15x - Global Chatting 5x
Job Garden Unique Killer : 5TL Coin

Heyy Solo oynayan oyuncu seni unuttuğumuzu Sanma !
Solo oyuncular için Holy Water Templeyi aktif ettiğimizi belirtmek isteriz.
Holy Water Temple gün içerisinde girildikten 6 saat sonra tekrar girebilirsiniz.
Unutmayın Holy Water Temple'de PC ve IP Limit sınırı bulunmaktadır.

Holy Water Temple : TL Coin %20 - Magic Pop 2x - Hwan Potion 3x - Event Coin 5x - Global Chatting 2x

PvP Serverde Forgotten World dediğinizi duyar gibiyiz farklı olacağımızı söylemiştik !
Forgotten World ile Ghost Serenes veya Boxlardan Glow Switcher box düşürebilirsiniz.
Önemli bir detay sizleri mutlu edeceğini düşündüğümüz şey ise Glow Box içerisinde ki Glowlar sadece forgotten world'den elde edilmesidir.
Forgotten World'e Kervan Coin veya Event Coin iki farklı coin tipinden de satın alarak girebilirsiniz.

Medusa Vazgeçilmez taş eden kadın !
Medusa tüm taraflar için eğlenceli olabilmesi adına STR / INT olarak eklenmiştir.
Medusa sistemi oyun içerisinde event olarak işlemektedir medusa saatleri event schedule bölümünde gözükmektedir.

Medusa : TL Coin 5x - Magic Pop 5x - Hwan Potion 15x - Event Coin 15x - Global Chatting 5x - Advanced Elixir + 10 1x
Medusa Killer : 5TL Coin

Roc MySro'da Efsane Olmaya Geliyor !
Roc tüm taraflar için eğlenceli olabilmesi adına STR / INT olarak eklenmiştir.
Roc sistemi oyun içerisinde event olarak işlemektedir Roc saatleri event schedule bölümünde gözükmektedir.

Roc : TL Coin 10x - Magic Pop 10x - Hwan Potion 20x - Event Coin 25x - Global Chatting 10x - Advanced Elixir + 10 2x
Roc Killer : 10TL Coin

Silkroad Oyuncularının belki de en çok sevdiği şeylerden birisi olan kale savaşı olarak Hotan Kalesinde sizleri ağırlayacağız.
Hotan Kalesi Her Hafta Pazar Günü açılacaktır.
Kale Ödülü oyuncuları mutlu edebilmesi adına Ödüllü olacaktır.
Kale Ödüllerini yakında duyuracağız !

Son düzenleme:

Voldemort

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Atilla
Soyad
Yıldız
Discord
Tanıtım gayet şık olmuş droplarda belli olursa tadından yenmez oyun içerisinde eventler ve ilgi alaka olursa çok uzun süre gider başarılar.

AS1L

Aileden Biri
Aileden Biri
Captain
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Asil
Soyad
Tosun
Discord
as1ltosun
~ R ~ E ~ Z ~ E ~ R ~ V ~ E ~

MySro

Aileden Biri
Private Server Sahibi
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
MySro
Soyad
Discord
Tanıtım gayet şık olmuş droplarda belli olursa tadından yenmez oyun içerisinde eventler ve ilgi alaka olursa çok uzun süre gider başarılar.
Teşekkürler Cuma günü tüm herkesi bekliyoruz. 😎

B.KoreL

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
ßerqüzaR
Soyad
KoreL
Discord
Hayırlı olsun diyorum. Tanıtım gayet başarılı olmuş. Fakat gözünüzden kaçan bir durum var yada bilerek mi yaptınız acaba ? : pc ve ip limit yazıldığı gibi ise bu oyunu nasıl oynayacağız :) tek charla coin mi kasıcaz yoksa uniq mi kesicez :) tanıtım tam anlamıyla bitince birdaha bakıp oynamak istiyorum. Beklemedeyim...

umut22

Captain
Captain
Ülke
TÜRKİYE
Ad
umut
Soyad
kara
Discord
Hayırlı olsun

arap04

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
İlhan
Soyad
Tan
Discord
Gayet iyi bir çalışma herkese başarılar diliyorum 24 kasımda ordayım.

MySro

Aileden Biri
Private Server Sahibi
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
MySro
Soyad
Discord
Hayırlı olsun diyorum. Tanıtım gayet başarılı olmuş. Fakat gözünüzden kaçan bir durum var yada bilerek mi yaptınız acaba ? : pc ve ip limit yazıldığı gibi ise bu oyunu nasıl oynayacağız :) tek charla coin mi kasıcaz yoksa uniq mi kesicez :) tanıtım tam anlamıyla bitince birdaha bakıp oynamak istiyorum. Beklemedeyim...
IP ve PC Limit Güncellenecek grafiker yapan arkadaş yanlış yazmış IP Limit : 6 / PC Limit 3 olacaktır. :cool:

B.KoreL

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
ßerqüzaR
Soyad
KoreL
Discord
oyun dosyalarına ayrıca dikkat edin. virüslü dosyalarla pc bitirmeyelim :S

MySro

Aileden Biri
Private Server Sahibi
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
MySro
Soyad
Discord
oyun dosyalarına ayrıca dikkat edin. virüslü dosyalarla pc bitirmeyelim :S
Guard Harici ek bir virüs bulunmaz hocam guard ise pc limit uyguladığı için bilgisayara virüs olarak görebilir.

B.KoreL

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
ßerqüzaR
Soyad
KoreL
Discord
İndirince bir tarama yapar bakarım duruma. Teşekkürler

Son düzenleme:

hatcali

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Harun
Soyad
Atcalı
Discord
link paylaşır mısınız. website kısayolu discord a bağlıyor.

MySro

Aileden Biri
Private Server Sahibi
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
MySro
Soyad
Discord
link paylaşır mısınız. website kısayolu discord a bağlıyor.
xx.jpg

MySro İndirme Linkleri Yayında !

Beta Modu Cuma 13:00'dan 17:00'a Kadar Aktif Olacaktır Beta'da Droplar Test Amacıyla Kapalı Kalacaktır.

Beta Modunda CH & EU Dengesini ve Oyun içeriğini kontrol edebilirsiniz.

Beta Sonrası Üyelikler Silinecek ve Gerçek Kayıtlar Aktif Olacaktır.

WebSite : https://mysro-play.com/download