Neler yeni

Moderatör Alımları Başlamıştır !

admin

Joymax Family
Forum Yöneticisi
Aileden Biri
Joymax Amiral
Ülke
TÜRKİYE
Ad
JoymaxTR
Soyad
Family
Discord
JoymaxTR#7857
Merhaba,JoymaxTR Ailesi Forum Kategorilerine Moderatör alımlarımızı başlatmış bulunmaktayız.

Forum Moderatörleri için istenilen nitelikler aşağıda belirtilmiştir.

1 : 18 yaşında yetişkin bir birey olmak.
2 : Moderatör olmak istediği kategori'de bilgi ve tecrübe sahibi olmak.
3 : Foruma aktif gün içerisinde en az 2 saat vakit ayırmalıdır.
4 : Kişisel bilgileri düzenli ve gerçek olmak zorundadır.

yukarıda ki koşulların hepsini admin kullanıcı adına mesaj göndererek moderatör başvurusu yapabilirler.

JeTUzayLı1

Aileden Biri
Ad
Enes
Soyad
Kahve
Discord
İyi Günler bende yeniyim ismim enes moderatör olmak istiyorum

oskan81

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Özkan
Soyad
Varol
Discord
Merhaba,JoymaxTR Ailesi Forum Kategorilerine Moderatör alımlarımızı başlatmış bulunmaktayız.

yukarıda ki koşulların hepsini admin kullanıcı adına mesaj göndererek moderatör başvurusu yapabilirler.

oskan81

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Özkan
Soyad
Varol
Discord
Adım Özkan 21 Yasındayım Silkroad Tecrübem Var

shawass

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Savaş
Soyad
Çoşkun
Discord

Selamun aleyküm yaş 16 16 ama burdaki çoğu kişiden daha olgun kararlar verdiğime yaşadığım şeylerin beni olgun yaptığına emin olabilirsiniz 6 yıllık silkroad oyuncusuyum joymax için moderatörlük yapmak benim için güzel bir deneyim olurdu.

admin

Joymax Family
Forum Yöneticisi
Aileden Biri
Joymax Amiral
Ülke
TÜRKİYE
Ad
JoymaxTR
Soyad
Family
Discord
JoymaxTR#7857
Selamun aleyküm yaş 16 16 ama burdaki çoğu kişiden daha olgun kararlar verdiğime yaşadığım şeylerin beni olgun yaptığına emin olabilirsiniz 6 yıllık silkroad oyuncusuyum joymax için moderatörlük yapmak benim için güzel bir deneyim olurdu.
Öncelikle başvuru için teşekkürler, detaylı bilgileri özelden iletişim kurarak iletmeniz daha doğru olacaktır.

admin

Joymax Family
Forum Yöneticisi
Aileden Biri
Joymax Amiral
Ülke
TÜRKİYE
Ad
JoymaxTR
Soyad
Family
Discord
JoymaxTR#7857
JoymaxTR ekibi olarak başvurularınız için çok teşekkür ediyoruz. başvurularınızı daha detaylı şekilde iletmek için lütfen bizlerle discord kanalımız üzerinden iletişime geçin.

georgiaonline

Aileden Biri
Private Server Sahibi
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
ufuk
Soyad
bahar
Discord
merhaba isimim ufuk kendime ait servarım var moderator olmak istiyorum .

attilla61

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
boş...
Soyad
boş...
Discord
Sayın Forum Yöneticisi,

Teknoloji, oyun, bilim, tarih ve siyaset konularına ilgi duyuyorum (2007'den beri Silkroad Online oynamaktayım) ve bu konularda forumda sorulan sorulara doğru ve yararlı cevaplar verebilmek için konuyla ilgili güncel bilgilere sahibim. Forumda saygılı, objektif ve tarafsız bir tutum sergileyeceğime emin olabilirsiniz.
Forum asistanı olmak istememin nedeni, fatura ve insani giderlerimi karşılamak için bir işe ihtiyacım olmasıdır. Görev seçilirsem, sizin ihtiyacınıza göre görevler yapabilirim. Üyelerin sorunlarını çözmek, oyun ve teknoloji konusunda çözümler bulmak, İngilizce dille yazılan oyun haber sitelerinin çevirilerini yapmak ve forumda haber editörlüğü yapmak gibi herhangi bir görevi üstlenebilirim.
Başvurumu değerlendireceğiniz için teşekkür ederim. Umarım sizinle çalışma fırsatı bulabilirim. Saygılarımla,

admin

Joymax Family
Forum Yöneticisi
Aileden Biri
Joymax Amiral
Ülke
TÜRKİYE
Ad
JoymaxTR
Soyad
Family
Discord
JoymaxTR#7857
Sayın Forum Yöneticisi,

Teknoloji, oyun, bilim, tarih ve siyaset konularına ilgi duyuyorum (2007'den beri Silkroad Online oynamaktayım) ve bu konularda forumda sorulan sorulara doğru ve yararlı cevaplar verebilmek için konuyla ilgili güncel bilgilere sahibim. Forumda saygılı, objektif ve tarafsız bir tutum sergileyeceğime emin olabilirsiniz.
Forum asistanı olmak istememin nedeni, fatura ve insani giderlerimi karşılamak için bir işe ihtiyacım olmasıdır. Görev seçilirsem, sizin ihtiyacınıza göre görevler yapabilirim. Üyelerin sorunlarını çözmek, oyun ve teknoloji konusunda çözümler bulmak, İngilizce dille yazılan oyun haber sitelerinin çevirilerini yapmak ve forumda haber editörlüğü yapmak gibi herhangi bir görevi üstlenebilirim.
Başvurumu değerlendireceğiniz için teşekkür ederim. Umarım sizinle çalışma fırsatı bulabilirim. Saygılarımla,
Merhabalar, öncelikle hassasiyetiniz için teşekkürler. Forum üzerinden bizlere mesaj göndererek Discord adresinizi iletirseniz seviniriz.

cancan46

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
oğulcan
Soyad
akıl
Discord
hayırlı günler kolay gelsin moderatör başvurusu için yazdım detayları özelden konuşabiliriz

cancan46

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
oğulcan
Soyad
akıl
Discord
ogulcan#9780

Slayer_

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
cumali
Soyad
kılıç
Discord
18 yaşında yetişkin bir birey olmak. : 26 yaşındayım
2 : Moderatör olmak istediği kategori'de bilgi ve tecrübe sahibi olmak. : silkroad deneyımım 2007 yıllarına dayalıdır ayrıca cok güzel konuşmasını bilen karar verip kararı anında uygulayan kendıne ve karşısındakine karşı saygılı ve sevgili bir insanım bir şans verildiği taktirde işimde ne kadar iyi olduğumu göreceksiniz.
3 : Foruma aktif gün içerisinde en az 2 saat vakit ayırmalıdır. : 2 saat ve ihtiyaç duyulması halinde çok daha aktif olabilirim
4 : Kişisel bilgileri düzenli ve gerçek olmak zorundadır. : bilgilerim doğru şekilde girdim ancak sizlere mesaj yolu ile ulaşamadığım için başvurumu buradan göndermek durumundayım ayrıca sizlere discord üzerinden de dm yolu ile ulaşmış bulunmaktayım ve dönüşlerinizi bekliyorum ilginize şimdiden teşekkür ederim

rebelstone123

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
fırat
Soyad
taş
Discord

merhaba ben fırat 27 yaşındayım bayağı eski bir silkroad oyuncusuyum moderatör olmak için başvuru yapıyorum asıl mesleğim turist rehberliği ama şuan yapmıyorum evde boşum 7 24 kuzenim'de öyle bende arapça dilide var(konuşma) kuzenim de b1 ingilizce var isterseniz bizi işe alabilirsiniz