Neler yeni

SiriuSro | Cap 90| Only Ch | Play2Win | Drop System | Job War! | 20.06.2022 Open |300+ ONLINE|

Bu konu sonsuza kadar sabitlendi.

VanGogh

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
GM
Soyad
VanGogh
Discord
https://discord.gg/DVZMgUCY http://siriusro.com/
8hliuh2.jpg

Son düzenleme:

VanGogh

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
GM
Soyad
VanGogh
Discord
PC LIMIT 2 IP LIMIT 2 Olarak Revize edilmiştir.

Ülke
TÜRKİYE
Ad
damla
Soyad
beyaz
Discord
merhaba code 2 hatası alıyorum yükleme ekranında nasıl bir yol izleyeceğim yüklerken yardımcı olabilirmisiniz. c klasörü programs files 86 ya rar dosyasını açıyorum start ekranı gelince hata veriyor nasıl yükleyebilirim. teşekkürler.

byosbo

Aileden Biri
Kurumsal Üye
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Semih
Soyad
Sezer
Discord
dsgnbilisim
merhaba code 2 hatası alıyorum yükleme ekranında nasıl bir yol izleyeceğim yüklerken yardımcı olabilirmisiniz. c klasörü programs files 86 ya rar dosyasını açıyorum start ekranı gelince hata veriyor nasıl yükleyebilirim. teşekkürler.
sro client exe virüsü programınız siliyor sanırsam windows defender dışlama klasörüne eklemelisiniz yada virüs programını kapatınız

VanGogh

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
GM
Soyad
VanGogh
Discord
"PAYLI SW , YARDIMLI SW GIBI YORUM YAPAN ARKADAŞLAR VAR" Bunlar oyunda stat bugu yapıp ban yiyen arkadaşlar. Discorda gelip yönetimin ve oyuncu kitlesinin kalitesini. Oyunun kalitesinin nasıl olduğunu kendiniz görebilirsiniz. Sadece konuya karalama yapmak icin açılan bot hesapları ban yiyen bu zavallı kitleyi dikkate almamanızı rica ediyorum. Herkese iyi günler

Emresrc

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Emre
Soyad
Sürücü
Discord
Emek verilmiş üzerine düşülmüş bi sw halada devam etmekte cok bişey söylemeye gerek yok zaten herşeyi dc kanalına girip veya oyuna girip görebilirsiniz her oyunda buğ yapıp banlandıktan sonra sw’yi kötülücek insan var cok takılmamak lazım

kingrajko

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Alio
Soyad
TAN
Discord
"PAYLI SW , YARDIMLI SW GIBI YORUM YAPAN ARKADAŞLAR VAR" Bunlar oyunda stat bugu yapıp ban yiyen arkadaşlar. Discorda gelip yönetimin ve oyuncu kitlesinin kalitesini. Oyunun kalitesinin nasıl olduğunu kendiniz görebilirsiniz. Sadece konuya karalama yapmak icin açılan bot hesapları ban yiyen bu zavallı kitleyi dikkate almamanızı rica ediyorum. Herkese iyi günler
Acıklama yapmanıza bile gerek yoktu aslında pay ve ingame in mümkün olmadıgını biz oyuncular hissediyoruz. Solo playerın emegının karsılıgını aldıgı tertemız bir server. Ben bi oyuncu olarak bilgi vereyim madem, stat bugu yapıp anından banlananlar oldu. Bug da hemen ertesınde giderildi zaten. Oynayan herkes cok memnun ki buraya gelıp ya da başka biryerden karalasalar nolcak biz sonuna kadar oynamaya devam edecegiz o kadar emek verdik. TurkRevenge isimli çöp bir guild vardı masterıda Japon okuyan adminler vs olursa diye yazıyorum bu asalakları oyununuzda barındırmayın :D

qqeren46

Aileden Biri
Ülke
JAPONYA
Ad
MEHMET EREN
Soyad
KARAMANOGLU
Discord
bro ayrı indirme linkleride ver çok yavaş link

SilkroadTR

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Muhammet
Soyad
Gökbudak
Discord
Oyunun hiç bir şeye yaradığı yok GM ler hiç bir şey bilmiyorlar oyunculara boş müdahalede bulunur discord da en ufak yazı da ban atıyorlar zaten boş sv mallar isim bile yapmıyorlar :)

Japone

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
TurksRevenge
Soyad
Japone
Discord