Neler yeni

RaitonOnline

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Raiton
Soyad
Discord
Moderatör tarafında düzenlendi:

BloodBls

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Mahmut
Soyad
Dinç
Discord
İyi akşamlar. Açmış olduğunuz server açıkçası 3 4 kere okudum ve gerçekten çok hoşumuza gitti. Beta aşamasını ve oyunun açılışını heyecanla bekliyoruz.

RaitonOnline

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Raiton
Soyad
Discord
İyi akşamlar. Açmış olduğunuz server açıkçası 3 4 kere okudum ve gerçekten çok hoşumuza gitti. Beta aşamasını ve oyunun açılışını heyecanla bekliyoruz.
Merhabalar , sizlere daha güvenilir ve daha iyi bir hizmet sunabilmek için ciddi anlamda bir girişimde bulunmaktayız . Maksadımız sistemimizde adaletli ve huzurlu bir ortam oluşturmak ve emektar playerlerin güvenini tazelemeye yöneliktir . Böylesine uzun soluklu bir sistem için erkenden başlangıç yapanlar çok şanslı olacaktır , hayırlı günler dileriz ...

Zeo

Ülke
TÜRKİYE
Ad
Kâtip
Soyad
Karaman
Discord
güzel sisteme benziyor girmek isterim doğrusu her hafta düzenli 1500 TL kale ödülü ise bir ayrı hoş olmuş çünkü herkes vur kaç yapmanın derdinde şimdiden bol şans diliyorum bir an önce açılmasını dört gözle bekliyorum.

RaitonOnline

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Raiton
Soyad
Discord
güzel sisteme benziyor girmek isterim doğrusu her hafta düzenli 1500 TL kale ödülü ise bir ayrı hoş olmuş çünkü herkes vur kaç yapmanın derdinde şimdiden bol şans diliyorum bir an önce açılmasını dört gözle bekliyorum.
Merhabalar, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için uğraşıyoruz. Sistemimizde emek harcayan player kadroların'ın bizler için ne kadar önemli olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Zaman içerisinde her hafta düzenli devam edecek olan FTW ödülü yükseltilmiş olacaktır Böylesine uzun soluklu bir sistem için erkenden başlangıç yapanlar çok şanslı olacaktır , hayırlı günler dileriz..

RaitonOnline

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Raiton
Soyad
Discord
DOWNLOAD LİNKİMİZ GÜNCELDİR ! LÜTFEN DİSCORD ADRESİMİZE KATILIM GÖSTERMEYİ UNUTMAYINIZ !!

Son düzenleme:
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Fırat
Soyad
Karga
Discord
Merhabalar serverinizin tanıtımı harika Ekibimizle geliyoruz düşmanlarımız paçalarını sağlam bağlasın :) #SWAT

RaitonOnline

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Raiton
Soyad
Discord
Merhabalar serverinizin tanıtımı harika Ekibimizle geliyoruz düşmanlarımız paçalarını sağlam bağlasın :) #SWAT
Güzel rekabet ve emekçi player kadrosuyla herşey mümkün hâle gelecektir , bol emekler bol şanslar dileriz ..

Mest

Aileden Biri
Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Mert
Soyad
kara
Discord
Günaydın Raiton ekibi açmış olduğunuz server tanıtım kısmı çok güzeldi :) beta açılışını sabırsızlıkla bekliyoruz Ekibimizce şimdiden başarılar :)

RaitonOnline

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Raiton
Soyad
Discord
Günaydın Raiton ekibi açmış olduğunuz server tanıtım kısmı çok güzeldi :) beta açılışını sabırsızlıkla bekliyoruz Ekibimizce şimdiden başarılar :)
Teşekkür ederiz , Beta Açılışından sonra 15.01.2023 BETA 5000 SİLK FTW ÖDÜLLÜ KALE SAVAŞINA sizleri de bekleriz ...

CarpeDiem

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Merhaba
Soyad
Tuna
Discord
Tanıtımınız güzel ve servere görüldüğü üzere önem gösterilmiş uzun soluklu emek server olacağından emin olduğumuz için ekibimle beraber sizinle birlikte olacağız. Herkese bol şans çünkü çok ihtiyacınız olacak :)40_Haramiler

RaitonOnline

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Raiton
Soyad
Discord
Tanıtımınız güzel ve servere görüldüğü üzere önem gösterilmiş uzun soluklu emek server olacağından emin olduğumuz için ekibimle beraber sizinle birlikte olacağız. Herkese bol şans çünkü çok ihtiyacınız olacak :)40_Haramiler
Sizlere net olarak söylüyoruz ki serverımız uzun soluklu olucaktır , içiniz rahat olsun , hoşgeldiniz , safa getirdiniz ...

RaitonOnline

Aileden Biri
Ülke
TÜRKİYE
Ad
Raiton
Soyad
Discord
Raiton Online Bugün Betaya 21 : 00 Açılış Verecektir !

Ekli dosyalar

• beta_ftw.jpg
    beta_ftw.jpg
    93.8 KB · Görüntüleme: 61